Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Безкоштовна доставка по Україні.
Детальніше
Замовити дзвінок

Leomikao – простий шлях до гармонії на кухні

Наші цілі амбітні – рішення, які перетворюють вашу кухню на новий світ, де все підкоряється простим правилам: екологічність, бездоганний дизайн, досконалість інженерних рішень.

Продукція Leomikao подрібнювачі харчових відходів, кухонні змішувачіаксесуари для кухні ) приносить користь нашим клієнтам, партнерам, планеті. Концепція проста:

  • наші рішення і системи працюють – вони стають частиною вашого нового світу, і працюють так ефективно, що ви перестаєте помічати їх;
  • ви не можете не помічати їх, тому що завдяки оригінальному дизайну вони стають основою вашого інтер'єру;
  • ви живете в гармонії з навколишнім світом, і це робить вас сильнішими: ви впевнені в майбутньому;
  • часовий континуум для наших розробок не визначений: ми створюємо продукти, експлуатаційно-споживчі характеристики яких будуть актуальними і завтра.


Мрія, яка об'єднує нас із клієнтами

Leomikao – молодий український бренд. Його засновник – підприємець Леонід Єфанов. «Кухня  те місце, де мають бути зосереджені гаджети, які будуть максимально корисними людині, створюватимуть мінімальне навантаження на екосистему, тим самим сприяючи гармонійному співіснуванню природи і людини», – основна мета та мрія засновника бренду.


Засновник бренду Leomikao - Леонід Ефанов

Ідеї наші, якість японська

Для реалізації поставлених перед брендом цілей були потрібні передові ідеї та досвід. Беззаперечним лідером у галузі високих технологій і переробки побутових відходів залишається Японія. Нашим основним партнером, який займається розробкою продуктів бренду, стала японська компанія Yanmar Holdings Co., LTD. Вона була заснована в 1912 році в Осаці, добре відома розробками в галузі моторобудування, створення безпілотних літальних апаратів і т.д.Техніка для сучасної кухні

Ми пропонуємо екологічні рішення, доступні вже сьогодні. Виробничі потужності бренду «Леомікао» (Україна) знаходяться в Азiї. Основними продуктами, які сьогодні випускаються під брендом Leomikao, є подрібнювачі харчових відходів та змішувачі для кухні.

Купити змішувачі та подрібнювачі Leomikao можна на офіційному сайті та на найвідоміших торгових майданчиках України.

Ми пропонуємо екологічні рішення для кухні, купуючи які ви робите інвестиції в комфорт, надійність та естетичну досконалість. Переваги змішувачів та подрібнювачів Leomikao описані в каталозі сайту.